ONLİNE TERCÜME BÜROSU

Hoşgeldiniz! e-tercumeburosu.com 10 yılı aşan sektörel deneyimi, sahip olduğu EN 15038 : Çeviri Hizmetlerinde Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ve dünyanın dört bir yanında yerleşik 1500’den fazla profesyonel çevirmen kadrosu ile, Türkiye’nin 81 ilinde uygun fiyatlı ve kaliteli tercüme hizmetleri tedarik etme amacı doğrultusunda kurulmuş bir Gürkök Tercüme Ltd. Şti. inisiyatifidir. ”İşimiz, Kaliteli Çeviri” düsturu ile yıllardır tek bir ofisten gerek yurtiçi gerek yurtdışı bir çok özel ve tüzel kuruluşa binlerce sayfa çeviri hizmeti sağlamış olmanın haklı gururunu taşıyan işletmemiz, bu doğrultuda siz değerli müşterilerine geleceğin online platformunda hizmet vermeyi amaç edinmiş bulunmaktadır.  2016 yılında online çeviri faaliyetlerine başlayan e-tercumeburosu.com, geçtiğimiz yıl 10.000 sayfa üzerinde çeviri hizmeti tedarik etmeyi ve iş geri bildirimlerinde %90 memnuniyet elde etmeyi başarmıştır. 


Bizi Farklı Kılan Sebepler

✔ Çeviri Konu ve Alan Uzmanlığı
Dosya ve içerikleriniz konu ve alan incelemesine tabi tutulur. 4 aşamalı proje sürecimizin ilk aşamasını oluşturan analiz işlemi ile içeriğinize en uygun çevirmen seçilir ve çeviri işlemi bu doğrultuda yürütülür. Bu sayede uzman çevirmenler tarafından yürütülen çeviri işlemi terminoloji ve içerik bakımından uyumlu hale gelir.

✔ Müşteri Yaklaşımı
İşbirliği gerçekleştirme sebebimiz her ne olursa olsun e-tercumeburosu ile çalışan her müşterimiz bizim için çok değerlidir. Güler yüzlü hizmet ve kurumsal çözümlerimizle siz müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veririz.

✔ Uluslararası Standartlara Uygunluk
Tercüme büromuz, çevirinin her alanına dahil olan, uluslararası dil yeterlilik ve kalite standartlarının tüm gereksinimlerini yerine getiren, gelişmiş teknolojik bir altyapıya ve de bunları başarı ile uygulayabilecek tecrübede bir ekibe sahip profesyonel bir oyuncudur.

✔ Ar-Ge Çalışmaları
Şirketimiz için rekabetçi kalmak ve sürekli büyümeyi sürdürülebilir kılmak oldukça önem taşır. Çeviri sektörüne dair yenilikleri takip etmek ve teknolojik gelişmelerden faydalanmak bir seçim değil bir gerekliliktir. Bu sebeple iş sürecimiz dahilinde AR-GE faaliyetlerine öncelik veririz.


Çeviri Araçlarımız
e-tercumeburosu.com olarak tek bir çeviri aracına tam bağlı kalmaz, proje türünüze bağlı olarak sizlere birden fazla çeviri yazılımı ile hizmet veririz. Gereksinimlerinizi son teknoloji yazılımlar ile karşılayabilmek için MemoQ, SDL Trados, Across, Dejavu, Cloudwords, Matecat gibi çeviri araçlarından faydalanırız:

Bu sayede,
– Çevirmenler ve redaktörler aynı dosya üzerinde eş zamanlı olarak işlem gerçekleştirebilir, düzeltme ve kontrol süresi kısaltılmış olur,
– Dosyalarınız format ve iç düzen bakımından doğruluk sağlar, tarafımıza gönderildiği hali ile teslim edilir, 
– Gelecekte ihtiyaç duyacağınız benzer içerikli dosyalarınız için terminoloji veritabanı elde edilir böylece terminolojide tutarlılık elde edilir.


Bizi Tercih Eden Başlıca Referanslarımız