102 Dilde Online Tercüme

Türkiye’nin Online Tercüme Platformuna Hoşgeldiniz…

Hukuki metinlerden, akademik yayınlara, noter onayı, apostil veya dışişleri tasdiği gerektiren kişisel ve kurumsal dökümanlardan, teknik şartnamelere aklınıza gelen her türlü çeviri işleminde 81 ildeki online adresiniz:

e-tercumeburosu.com

Online Çeviri

Kredi kartı yok, üyelik yok, hemen bilgilerinizi girin, dosyanızı yükleyin ve tek tıkla çevirinizi başlatın!

Deneyimli Çevirmen Kadrosu

Alanında uzman tercümanlarımız metninizi hızlı ve doğru bir şekilde istediğiniz dile çevirsin….

Güvenilir Hizmet

Binlerce diğer müşterimizin yaptığı gibi, siz işinize yoğunlaşırken, gözünüz arkada kalmasın!

✔️ Noter Onaylı Tercüme

Noter onayı gerektiren Vekaletnameler, Mahkeme Evrakları, Diploma ve Akademik Derece gibi dosyalar için noter tasdikli tercüme hizmeti vermekteyiz. Noter yeminli olarak tercüme edilmesini talep ettiğiniz tüm evrak ve dosyalarınız, alanında uzman ve noter zaptı bulunan tercümanlarımız tarafından tercüme edilmekte, son okuma ve uygunluk kontrollerine tabi tutulduktan sonra noter onayı yapılarak tarafınıza ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

✔️ Teknik Tercüme

Daha ziyade Makine, İnşaat, Otomotiv, Elektrik, Elektronik gibi alanlarda yer alan Kullanım, Bakım ve Tamir Kılavuzları, Teknik ve İdari Şartnameler ve Kataloglar & Broşürler gibi türlerden meydana gelmektedir. Teknik tercümede esas olan çevrilecek konu alanı hakkında bilgi sahibi olmak, bu alanda sözcük, düşünce ve yöntem düzeyinde araştırma yapmayı sağlayacak kaynak ve terminoloji birikimine sahip olmaktır.

✔️ Lokalizasyon

Çeviri işleminin hedef dile, ülkenin kültürüne, geleneklerine, sosyal koşullarına ve dilin kullanış özelliklerine uygun şekilde yerine getirilmesine lokalizasyon denir. Lokalizasyon işleminin uygulandığı alanların başında websiteleri ve yazılımlar gelir. Uluslararası şirketlerin, ürünlerini kullanılacak ülkenin diline göre adapte edebilmesini ve yine bu sayede hedef kitle tarafından bu ürünlerin daha kolay benimsenmesini sağlaması bakımından önemlidir. Ülkelerarası anlayışsal farkları ortadan kaldırarak global bir ürünün yerel açıdan algılanmasını sağlar. 

✔️ Akademik Tercüme

Akademik çeviri genellikle akademik araştırmalarda ve yüksek lisans/doktora tezlerinde ihtiyaç duyulan tercüme hizmetidir. Tercüme büromuz uzun yıllar boyunca süren çalışmalarınızın ne denli öneme sahip olduğunun bilincindedir. Bu nedenle, çalışmalarınızı hazırlarken göstermiş olduğunuz emeğe saygı duymakta ve de gerçekleştirmekte olduğumuz çevirilere de en az sizin kadar özen göstermekteyiz.

✔️ Medikal ve Tıbbi Tercüme

Medikal çeviri, doğrudan insan sağlığı ile ilgili tıbbi ve medikal dokümantasyon çevirileridir. Ecza ürünleri, tıbbi ve medikal cihazlar, bitkisel ve organik ürünlere ait formül, şema, kullanım kılavuzu ya da içerik metin ve dökümanları bu kapsamda tercüme edilmektedir. Bünyemizdeki deneyimli tercümanlarımız sayesinde çevirinin tüm aşamalarında kusursuz hizmet anlayışını görev edinmiş bulunmaktayız.

✔️ Deşifre & Transkripsiyon

Transkripsiyon basit tanımıyla, ses ya da video dosyalarının dinlenerek yazıya aktarılma işlemidir. Bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın tamamı başta Türkçe olmak üzere dünyanın 102 dilinde deşifre işlemlerinde 5 yıl ve üstü deneyime sahip, on parmak klavye kullanan, hızlı ve doğru şekilde yazma becerisi olan kimselerdir. Transkripsiyon hizmetlerimiz günümüz teknolojisine uygun yazılımlar aracılığı ile gerçekleştirilmekte bu sayede hız ve yönetim açısından sizlere profesyonel hizmet sunabilme şansı elde edilmektedir.

102 DİLDE ONLINE TERCÜME

Türkiye’nin en geniş dil portfoyüne sahip e-tercumeburosu.com ile, Almanca, Arapça, Arnavutça, Azerice, Boşnakça, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Ermenice, Estonca, Farsça, Flemenkçe, Fince, Fransızca, Gürcüce, Hintçe, İbranice, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Japonca, Kırgızca, Korece, Kürtçe, Latince, Lehçe, Letonyaca, Litvanyaca, Macarca, Makedonca, Moldovca, Moğolca, Norveççe, Osmanlıca, Özbekçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sanskritçe, Sırpça, Slovakça, Slovence, Tayca, Türkmence, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Yunanca ve tüm diğer dillerde doğru, kaliteli ve profesyonel çeviri hizmetleri almanız mümkün, üstelik üyelik ya da kredi kartına bile ihtiyaç duymadan…

Büyük bir projeniz mi var ?

 

Bu platformdan yükleyemeyeceğiniz farklı formatta, çok büyük ya da özel fiyat gerektireceğini düşündüğünüz bir çeviri işiniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede ulaşıp detaylar üzerinde konuşmak isteriz…